Lekcje Makijażu

Indywidualna Lekcja Makijażu

Lekcja makijażu przewidziana jest dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z makijażem lub chcą bardzo indywidualnie zaznajomić się z poszczególnymi technikami wizażu, aby wyglądać bardziej profesjonalnie i nabrać większej pewności siebie. Warsztaty makijażu dostosowane są do Twoich osobistych potrzeb i wymagań. Pozwolą Ci w szybki, przyjemny i prosty sposób opanować sztukę wizażu. Spotkanie odbywa się wyłącznie w towarzystwie trenerki.

Podczas warsztatów indywidualnych poznasz:

Lekcja Makijażu Wegańskiego

Czy zastanawiałaś się kiedyś, co tak naprawdę nakładasz na twarz, wykonując poranny makijaż? W wielu kosmetykach kolorowych znajdziesz ropopochodne składniki, stosowane jako smary w mechanice samochodowej. Tworzą one na skórze nieprzepuszczalną barierę, zapychają ją i nie pozwalają jej normalnie funkcjonować. A to tylko kropla w morzu drażniących produktów. Wegański kurs wizażu, który jest połączeniem  nowoczesnych technik makijażu z produktami bio i eko, wskaże Ci dobry kierunek skutecznej pielęgnacji i bezpiecznego makijażu.

Podczas warsztatów:

Grupowe Warsztaty Makijażu

Grupowe warsztaty makijażu są przeznaczone dla wszystkich Pań, które chcą zgłębić tajniki makijażu i wyglądać pięknie każdego dnia. Poznacie się bliżej i wymienicie się swoimi makijażowymi doświadczeniami. Krok po kroku odkryjecie swoje twarze na nowo. Imieniny, urodziny, wieczory panieńskie, dzień kobiet, eventy w pracy – to świetne okazje, aby się spotkać i wspólnie spędzić czas na rozwijaniu swoich kobiecych pasji.

Podczas warsztatów grupowych poznasz:

Scroll to Top